Zavolejte nám:
Napište nám:
Po-Pá od 9:00 do 16:00 hod.

O naší firmě

Vítáme Vás na našich webových stránkách zaměřených na výrobky pro podkováře a všechny zabývající se péčí o kopyta.  Jsme čistě rodinná firma a naše již několik desetiletí trvající úspěšné působení na českém a slovenském trhu umožnilo vytvořit ucelenou nabídku materiálů a pomůcek oceňovanou valnou většinou podkovářů, veterinářů, chovatelů a kopytářů.

Jste u nás na správné adrese, pokud hledáte spolehlivého velkoobchodního nebo maloobchodního dodavatele podkov, podkováků, podkovářského nářadí a ostatních materiálů potřebných pro péči o kopyta.

Bez obav nás kontaktujte v případě, že byste si nebyli jistí Vaším rozhodnutím o volbě toho správného materiálu. Obratem Vám sdělíme technické specifikace nebo podrobnosti o použití jednotlivých výrobků.

Může se stát, že v nabídce nenaleznete právě ten typ výrobku, který by Vám vyhovoval nejvíce. Kontaktujte nás i v takovém případě. Přestože nabídku průběžně doplňujeme, může se stát, že se požadovaný výrobek zatím nedostal do aktuálního vydání webového katalogu. V opačném případě Vám doporučíme náhradní řešení nebo výrobek s obdobnými vlastnostmi.

Rychlost a spolehlivost dodávek je samozřejmostí. Zboží zasíláme přepravní službou, poštou na dobírku nebo zavážíme osobně. Standardní dodací lhůty nepřesahují 48 hodin, v případě potřeby dodáme zboží obratem. Zboží běžně zasíláme na Slovensko a do dalších zemí.

Cena je důležitá pro každého. Dejte nám vědět, pokud máte pocit, že nakoupíte někde obdobný výrobek levněji než u nás. Pokusíme se zareagovat a cenu v takovém případě upravit.

Máte dotaz? Napište nám

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více