Přednostně expedujeme objednávky uhrazené okamžitou platbou QR kódem.
Shubond Glue-U 150ml
Lepidlo na podkovy Shubond (původní název Shufit) a opravy kopytní stěny. Lepí ocelové, hliníkové i plastové podkovy. Slouží k opravám malých prasklin i k rozsáhlým rekonstrukcím kopytní stěny. Béžová varianta začíná tvrdnou po 2-3 mintách (po 1,5 minutě pokud ho zahřejete), černá varianta po 4-6minutách (po 2 minutách pokud ho zahřejete). Video se doporučením k přípravě lepidla naleznete zde.
Pro použití lepidla s klasickou vytlačovací pistolí na stavební silikony je nutný adaptér ke Glue.
Lepidlo lze aplikovat i bez použití směšovacích trubiček, kdy se potřebné množství lepidla vytlačí do kelímku a pomocí nějaké špachtle se důkladně promíchá a nanáší na kopyto. Pro stabilizaci lepidla do okamžiku úplného vytvrdnutí lze lepené místo omotat strečovou fólií.
Výrobek by měl být skladován na chladném místě při teplotě 4 - 8 ° C, aby se prodloužila minimální trvanlivost. Teplota a vlhkost mohou ovlivnit rychlost zpracování. Otevřené tuby spotřebujte do 3 měsíců.
Skladovatelnost výrobku je cca 12měsíců.
Související zboží



- 21.7.2025
- Novinky

Přednostně expedujeme objednávky uhrazené okamžitou platbou QR kódem.
- 14.3.2025
- Novinky

Nové nářadí Mustad PREMIUM - prémiové nářadí pro profesionální práci.